Loading...

Java Scrıpt Uyarısı

Bu Web sitesindeki tüm güzel özelliklere erişmek istiyor musunuz? O halde tarayıcınızın JavaScript özelliğini etkinleştirmeniz gerekecektir. Bunun için kullandığınız tarayıcıda aşağıda gösterilen ayarları yapmanız yeterlidir.

1

lnternet Explorer

Araçlar menüsünden İnternet Seçeneklerini seçin. Programlar sekmesine tıklayın. Eklentileri Yönete tıklayın. Java Plug-in satırını seçin. Etkinleştire tıklayın. İki kez Tamam’a tıklayın. Yenile düğmesine tıklayın

2

Mozilla Firefox

Üst menüden Araçlatı seçin. Seçenekler'e tıklayın. üstteki simgelerden içerik'i seçin. JavaScripfi Etkinleştir"i işaretleyin. Tamama tıklayın. İki kez Tamam’a tıklayın. Geçerli Sayfayı Tazele düğmesine tıklayın.

3

Google Chrome

Sağ üstte, Menü'yü Chrome Menu tıklayın. Diğer araçlar > Tarama verilerini temizle'yi tıklayın. Silmek istediğiniz veri miktarını seçmek için menüyü kullanın. Her şeyi silmek için en baştan'ı seçin. Tarama verilerini temizle'yi tıklayın.

4

Mac O S X için Safari

Safari tarayıcı menüsünden Tercihleri seçin. Güvenlik’e sekmesine tıklayın. JavaScript'ı Etkinleştir’i formunu işaretleyin. Mevcut pencereyi kapatın ve daha sonra ana ekranda Sayfayı Tekrar Yükle düğmesine tıklayın.